Hakkımızda

Simetri yapı, seramik ve şap beton sektöründe Konya bölgesinde faaliyet göstermektedir. 2015 yılında 3d görsel uygulama sektörüne adım atarak firmamız 3D Simetri Yapı adını almıştır. Genç, dinamik, profesyonel ve sanatkâr kimliğimiz ile dekorasyon sektöründe Ar-Ge çalışmasına önem vererek ilklere imza atmak ve bu sektörde kalitemizi müşterilerimize yansıtmayı ana ilkemiz olarak belirledik.
3 Boyutlu yüksek çözünürlüklü görselleri; zemin, duvar, tavan, cam, kâğıt ve seramik yüzeyi uygulamalarımız sektörde ayrıcalık yaratarak modern görünüm oluşturmayı hedeflemiştir.
“Ürüne kalite katan hayaliniz ve memnuniyetinizdir” ilkesini benimseyerek müşteri memnuniyeti ana hedefimizdir. Ürünlerimize güveniyor müşterilerimize yaşanabilir güzel ve farklı alanlar yaratmaktan gurur duyuyoruz.
3D Simetri yapı Ar-Ge çalışması ve geçmişten gelen tecrübesiyle sanat işlemeyi ve kaliteyi ön plana alarak kendine özgü ürün ve teknik uygulamalarıyla alışageldik dekorasyon firmalardan daha farklı çizgilerdedir.
Mekânlarınızı canlandırmak sanatı ve estetiği bir arada bulundurarak kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden daima değerli müşterilerimize hizmet vermek umuduyla